Kaip išbristi iš skolų, jeigu nėra pajamų?

kaip isbristi is skoluNe vienas vartojimo kredito bendrovių klientas skundžiasi, kad negali išbristi iš skolų dėl pajamų trūkumo. Jeigu jūs ketinate skolintis iš šių kredito bendrovių, tada turėtumėte numatyti galimą panašią situaciją, kuomet kredito įmokų padengimas bus labai sudėtingas. Neturint daug pajamų, vis tiek galima išsikapstyti iš duobės. Žinoma, tam reikės atisakyti nebūtinų daiktų ar paslaugų, kurie nėra pirmoje eilėje pragyvenimui. Prasiskolinę asmenys turi kur kas didesnę problemą – jiems ir ateityje jau bus sudėtinga skolintis, nes dažniausiai paskolų teikėjai atsisakys jiems skolinti pinigus ar parduoti kažką lizingo būdu.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Jeigu neturite pajamų, jums reikia pagalvoti apie refinansavimą. Žinoma, šis problemos sprendimo būdas taikomas tuomet, kai dar nesate prasiskolinę ir vėluojantys mokėti įmokas. Taip pat jums turi būti taikomos visos kitos sąlygos mokumo vertinimo perėjimui. Refinansuojant skolas, sumažėja mėnesio įmokas, nes pratęsiamas terminas, o taip pat ir palūkanos neretai taikomos gerokai mažesnės.

Atidedant įmoką, galite atidėti ir nesėkmės laikotarpį kuriam laikui. Jeigu jūsų pajamos nėra pakankamos ir tenka mokėti kelias įmokas – pirmiau mokėkite didžiausias paskolas su didžiausiomis palūkanomis, o kitas, jeigu yra galimybė, pratęskite sumokėdami reikalaujamus mokesčius.

Atsisakykite to kas jums ne visai reikalinga. Sumažinkite interneto galingumą pakeitę sutartį į tokią, kurios įmokos būtų mažesnės. Atsisakykite kabelinės televizijos – rinkitės skaitmeninę. Parduokite nereikalingus daiktus – kompensuosite įmokas.