Jokia paskola internetu nesuteikiama nemokiems asmenims

paskola internetuLietuvoje jokia paskola internetu ar kitoje vietoje negali būti suteikiama tiems, kurie yra laikomi nemokiais asmenimis. Nemokaus asmens statusas suteikiamas tik teismo nuosprendžiu, kuomet yra siekiama asmens bankroto. Jeigu jūs turite įsiskolinimų, kurių jau nebegalite padengti, jūs dar nesate laikomas nemokiu asmeniu. Tiesiog jūsų finansinė reputacija jau būna kaip reikiant suteršta. Įsiskolinimų metų, jokia kredito bendrovė, lizingo paslaugas teikianti įmonė ar tiesiog pardavėjas, negali jums suteikti jokių paslaugų ar parduoti prekių, už kurias vėliau atsiskaitytumėte vienodomis įmokomis kiekvieną mėnesį – tai pažeistų įstatymus.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Apie nemokius asmenis paslaugų teikėjai gali sužinoti nesunkiai, nes prieš suteikiant paslaugą ar parduodant prekę išsimokėtinai, paslaugų teikėjas privalo patikrinti mokumą naudodamasis viešai prieinamais duomenimis. Tai reiškia, kad jūs pateikiate savo duomenis, o jie vėliau yra patikrinami. Jeigu duomenų bazėse yra informacijos, kad jūs esate vėluojantis mokėti įmokas, tada paslaugų negausite ir sutartis su jumis nebus sudaryta.

Blogiausia tai, kad toks duomenų tikrinimas palieka žymę kredito istorijoje. Paslaugų teikėjai, kurie tikrina jūsų mokumą, yra įtraukiami į specialią grafą jūsų kredito istorijoje. Joje yra surašomi kreditoriai bei paslaugų teikėjai, kurie tikrino jūsų duomenis, surašomos ir datos kada jie tai darė. Kiti paslaugų tiekėjai, tikrindami jūsų kredito istoriją, pamatys, kad jumis domėjosi daug paslaugų tiekėjų, o tai gali sukelti nepasitikėjimą jumis.