Greitų paskolų mitai ir realybė

Kai susiduriame su tokia populiaria paslauga kaip greitos paskolos

greitos paskolos

, kyla didelis ažiotažas. Iš vienos pusės jis yra nulemtas tiesiog masiškos šių paskolų reklamos tiek televizijoje, tiek už jos ribų. Bet iš kitos pusės mes turime atsvarą šiam marketingui. Spaudoje vis dažniau pasirodo raginimų neimti greitųjų paskolų arba imti atsakingai, apsvarsčius įvairiausius kitus variantus ir galimybes. Nenuostabu, kad tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės laikui bėgant gimsta įvairiausių mitų. Todėl, kad greitos paskolos yra itin populiarios ir tapo didelės dalies žmonių gyvenimo dalimi, yra labai svarbu atskirti mitus nuo realybės.

Mitas nr. 1. Greitos paskolos turi paslėptų mokesčių.
Realybė: Greitųjų paskolų tiekėjai yra įstatymiškai įpareigoti deklaruoti visus savo mokesčius. Jie juos privalo pateikti skolininkui paskolos suteikimo/gavimo sutartyje. Mes žinome, kad ne visos greitųjų paskolų įmonės vykdo visus įstatiminius įsipareigojimus, kaip visai neseniai įvykę atvejai parodė. Bet šios įmonės yra labai stebimos ir iki šiol dar nėra pasirodė atvejų, kuomet kažkas teisingai nusiskųstų dėl nepateiktos informacijos apie mokesčius. Tokie nusiskundimai išimtinai buvo deklaruoti tik tais atvejais, kai klientas pats nesugebėjo perskaityti visos informacijos ir nesusipažino su labai aiškiai pateiktais mokesčiai sutartyje.

Mitas nr. 2. Grąžinti greitą paskolą yra neįtikėtinai sunku
Realybė: Daugelis turi susidarę nuomonę, kad greitos paskolos grąžinti yra beveik neįmanoma. Kad palūkanos yra tokios didelės ir delspinigiai tokie milžiniški, kad su greitosiomis paskolos atsiskaito tik iškirtiniai keletas. Bet tai neturi nieko bendro su realybe. Dauguma tokių istorijų kilo dar iš tų laikų, kai žmonės patys nebuvo susipažinę su tokiais dalykais kaip delspinigiai. Jie manydavo, kad galės greitą paskolą grąžinti kada tik panorėję be jokių papildomų rūpesčių. Todėl jie nesirūpino pasiskolintą sumą ir palūkanas grąžinti laiku bet kokia kaina. Jiems prisikaupdavo delspinigių, kurie dar labiau padidindavo tą sumą, kurią reikės grąžinti. Taip ir gimė tas mitas. O kaip yra iš tikrųjų? Dabar, kai žmonės susipažino su visais mokesčiai (sunkiuoju būdu) jie žino ką ir kada ir kiek turės mokėti. Jie taip pat žino ir tai, kaip tokias situacijas išspręsti. Vienas iš būdų yra grąžinti pasiimtas paskolas laiku. Bet tai visiems yra aišku. Kitas būdas – prasitęsti paskolos grąžinimo laikotarpį. Ši paslauga kainuoja minimaliai, bet leidžia jums nukelti greitos paskolos grąžinimo terminą iki kelių savaičių į priekį. Visa tai, kaip galėjote suprasti, leidžia jums ganėtinai nesunkiai grąžinti paskolą vienokiu ar kitokiu būdu.

Mitas nr. 3. Greitos paskolos yra žvėriškai brangios
Realybė: Taip, dalis tiesos šiame teiginyje yra – greita paskola iš ties yra viena iš brangiausių paskolų rūšių. Bet tai yra tik dalinai teisingas požiūris, nepasakantis visko apie šią paslaugą. Kita medalio pusė yra nemokamos paskolos. Tik greitą paskolą galite gauti nemokamai, jei skolinatės pas tam tikrą paskolos tiekėją pirmą kartą.